Oferujemy pakiety zdrowotne i rehabilitacyjne

Specjalizujemy się w organizacji pobytów wypoczynkowo - rekreacyjnych połączonych z leczeniem w naszej nowoczesnej bazie zabiegowej, zlokalizowanej na terenie obiektu. Oferujemy indywidualnie dobrane w czasie konsultacji lekarskiej zabiegi z naturalnymi surowcami leczniczymi takimi jako solanka czy borowina, a także zabiegi fizjoterapeutyczne pomogą Ci utrzymać lub przywrócić kondycję i sprawność.  Realizujemy turnusy dla osób posiadających dofinansowanie z PFRON.

 

Leczenie uzdrowiskowe

W leczeniu wykorzystujemy naturalne surowce lecznicze oraz metody fizjoterapeutyczne. Oprócz zabiegów mają Państwo możliwość nieograniczonego korzystania z Parku Wodnego.  W leczeniu wykorzystujemy naturalne surowce lecznicze oraz metody fizjoterapeutyczne. Oprócz zabiegów w Naszym SPA mają Państwo możliwość nieograniczonego korzystania z parku wodnego.

Card image cap

 

Rehabilitacja z dofinansowaniem

Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego Verde Montana w Kudowie-Zdroju, położonego u stóp Góry Parkowej w pobliżu Parku Zdrojowego.  Działalność leczniczą prowadzimy od początku naszej działalności. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób korzystających z dofinansowania PFRON. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych korzystających z dofinansowania Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Card image cap