Bogata oferta zabiegów oraz masaży

Oferujemy szeroki wachlarz usług, oparty o wiedzę i doświadczenie. Nasze Menu Spa zostało skomponowane przy współudziale ekspertów branży Beauty & Wellness, aby kompleksowo i profesjonalnie zadbać o Naszych Gości. Szukasz chwili relaksu w połączeniu z profesjonalną pielęgnacją? Chcesz zadbać o zdrowie i kondycję? A może chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o swoje piękno? Zapraszamy do skorzystania z oferty Montana SPA.

 

Endermologia

Endermologia to specjalny system zdalnie sterowanych rolek, który działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę. Ponadto przeciwdziała zastojom krwi i limfy, uczuciu ciężkich nóg oraz sprzyja rozluźnieniu mięśni. Specjalistyczny strój udostępniamy do każdego zabiegu.

SPRAWDŹ CENĘ 

 

Card image cap

 

Zabiegi na ciało

Każdy z nich poprawia samopoczucie, relaksuje ciało, wycisza umysł oraz przywraca siły witalne. Pragniemy by pobyt w naszym SPA był nie tylko odpoczynkiem, ale niezapomnianym przeżyciem.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Masaże

Masaże w naszym spa błogo relaksują, napełniają energią, pomagają odzyskać naturalne piękno, przy dolegliwościach przynoszą ulgę.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi na stopy i dłonie

W naszym gabinecie wykonujemy manicure i pedicure biologiczny. Jest procedurą mniej inwazyjną jak w przypadku kosmetycznego. Wykonywany jest więc bez użycia metalowych narzędzi takich jak cążki czy frezarka kosmetyczna. Etapy: kąpiel, peeling, pielęgnacja płytki, malowanie.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi na twarz

Zabiegi Pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja z kosmetologiem oraz najwyższej jakości kosmetyki.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi fizykoterapeutyczne

Nasz Instytut oferuje szeroką paletę zabiegów fizykoterapeutycznych, zdrowotnych kąpieli i masaży leczniczych. W ofercie posiadamy również automatyczny drenaż limfatyczny (BOA), działający modelująco oraz przeciwobrzękowo, chętnie wybierany do walki z cellulitem. Zapraszamy do zakupu karnetów – szczegóły na recepcji SPA.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Rytuały THALGO

Poddaj się chwili luksusu i wybierz się z Thalgo w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu. Każdy z naszych rytuałów zawiera w swoim składzie oczyszczający peeling, relaksującą kąpiel z hydromasażem oraz autorski masaż całego ciała. Pielęgnacja w każdym rytuale na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Masaż KOBIDO

To niepowtarzalna forma sztuki masażu, wywodząca się z tradycji medycyny chińskiej, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. Obecnie traktowany jako alternatywa do zabiegów medycyny estetycznej. Idealna propozycja dla poszukujących całkowitego relaksu, połączonego ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. W przypadku młodej skóry doskonale zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek, natomiast w przypadku skóry dojrzałej- modeluje kontury twarzy oraz pobudza do produkcji składników naturalnych- kolagenu i elastyny. Doskonały sposób walki ze stresem.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap