Bogata oferta zabiegów oraz masaży

Specjalistyczne preparaty dla zapewniania jak najlepszych efektów w połączeniu z błogą muzyką, pięknymi aromatami przeniosą Cię do krainy naszej magii.  Bogata oferta zabiegów oraz masaży, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomocna i doświadczona kadra pomoże dobrać zabieg, odpowiadający wszystkim potrzebom gościa. Niezależnie, czy szukamy chwili relaksu, czy też chcemy zadbać o zdrowie i kondycję, nasz Instytut Spa to idealne miejsce dla Ciebie.  Nasze Menu Spa zostało skomponowane przy współudziale ekspertów branży Spa, aby kompleksowo i profesjonalnie zadbać o naszych gości. Masaże, kąpiele, zabiegi na twarz i dłonie czy wspaniałe rytuały Spa zapewniają naszym gościom kompleksową odnowę.

 

Endermologia

Pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium. Terapeuta przy pomocy ENDERMOLOGII CELLU M6® KEYMODULE™ stymuluje komórki skóry prowadząc po ciele głowicę zawierającą dwie elektronicznie sterowane rolki. Działają one w połączeniu z podciśnieniem. Dodatkowo zabieg działa uspokajająco i relaksująco, daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres. Regularne zabiegi Endermologie są gwarancją lekkich nóg i poczucia komfortu.

SPRAWDŹ CENĘ 

 

Card image cap

 

Zabiegi na ciało

Każdy z nich poprawia samopoczucie, relaksuje ciało, wycisza umysł oraz przywraca siły witalne. Pragniemy by pobyt w naszym SPA był nie tylko odpoczynkiem, ale niezapomnianym przeżyciem.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Masaże

Masaże w naszym spa błogo relaksują, napełniają energią, pomagają odzyskać naturalne piękno, przy dolegliwościach przynoszą ulgę.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi na stopy i dlonie

W naszym gabinecie wykonujemy manicure i pedicure biologiczny. Jest procedurą mniej inwazyjną jak w przypadku kosmetycznego. Wykonywany jest więc bez użycia metalowych narzędzi takich jak cążki czy frezarka kosmetyczna. Etapy: kąpiel, peeling, pielęgnacja płytki, malowanie.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi na twarz

Zapraszamy na darmowe konsultacje z kosmetologiem, który zaproponuje zabiegi oraz pielęgnację domową odpowiednią dla rodzaju i stanu skóry.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Zabiegi fizykoterapeutyczne

Okłady borowinowe, Laser, Magnetron sterownik / mata, Lampa Solux, Ultradźwięki, Tens, Krioterapia miejscowa, Inhalacja solankowa / eukaliptusowa.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Rytuały THALGO

Zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne, dzięki połączeniu działania minerałów. Rozpoczynamy rewitalizującym peelingiem. Następnie ciało zostaje otulone ekstraktem z olivine i rozpoczynamy 20-minutową kąpiel z hydromasażem. Uczucie relaksu i odprężenia pogłębia masaż z wykorzystaniem górskich kryształów w połączeniu z odżywczym i wygładzającym kremem. Pakiet energetyzujący, orzeźwiająco-relaksujący.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap

 

Masaż KOBIDO

To niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. Obecnie traktowany jako alternatywa do zabiegów medycyny estetycznej. Idealna propozycja dla poszukujących całkowitego relaksu, połączonego ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. W przypadku młodej skóry doskonale zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek, natomiast w przypadku skóry dojrzałej- modeluje kontury twarzy oraz pobudza do produkcji składników naturalnych- kolagenu i elastyny. Doskonały sposób walki ze stresem.

SPRAWDŹ CENĘ

 

Card image cap