HOTEL VERDE MONTANA

Serdecznie zapraszamy do świata relaksu i aktywnego wypoczynku

W przemiłej atmosferze można odreagować stres, zadbać o swoje zdrowie oraz przeznaczyć czas dla urody. Posiadamy 20 stylowych i doskonale wyposażonych gabinetów, strefa relaksu ze zdrowotną tężnią solankową, grota solna oraz profesjonalna obsługa i wykwalifikowana kadra to zaledwie kilka atutów Montana SPA. W naszym instytucie czeka na Państwa kosmetolog, który zaproponuje właściwy sposób pielęgnacji Twojej skóry. Nasi terapeuci zadbają o twoje zdrowie, relaks i bezpieczeństwo. Zabierzemy gości w magiczną podróż, aby po opuszczeniu naszych progów, klient zapragnął po raz kolejny nas odwiedzić

 

Grota solna

Jej mikroklimat bogaty jest w pierwiastki oraz jony ujemne, które mają zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Grota solna została zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać właściwości soli i pozwolić na wyciszenie i odpoczynek po ciężkim dniu, a odpowiedni mikroklimat panujący w grocie sprzyja uzyskaniu wewnętrznej harmonii i jest potężnym zastrzykiem witamin i energii dla ciała i umysłu. Seans w Grocie Solnej trwa 45 minut. Istnieje możliwość rezerwacji w recepcji SPA.

Card image cap

 

Tężnia solankowa

Tężnia wytwarza specyficzny mikroklimat, który wykorzystywany jest od wielu lat w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, nadciśnienia tętniczego, nerwicy i w przypadku ogólnego wyczerpania. W profilaktyce u ludzi zdrowych inhalacje znacząco wzmacniają odporność. Tężnia solankowa dostępna jest dla naszych gości w godzinach otwarcia SPA.

Card image cap

 

Kapsuła SPA

Kapsuła Dermalife SPA JET to urządzenie wielofunkcyjne, które spełnia kilka funkcji: sauny parowej i suchej (z podczerwienią), masażu wibracyjnego i pulsacyjnego oraz masaży wodnych za pomocą prysznica Vichy i "biczy szkockich".

Zabiegi z użyciem kapsuły redukują stres, zmęczenie, przyśpieszają metabolizm, a dodatkowo polepszają wchłanianie aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Efekty: detoksykacja, modelowanie sylwetki i wspomaganie walki z cellulitem, regeneracja skóry, łagodzenie bólu.

Do każdego zabiegu na twarz lub ciało powyżej 150 zł - kapsuła w atrakcyjnej cenie 50 zł!

Card image cap

 

Łaźnia piwna

Przy wykorzystaniu Naszego piwa z Rzemieślniczego Browaru Jana, możemy zaoferować rewelacyjne pakiety z kąpielą piwną w drewnianych baliach. Chmiel posiada właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pielęgnacji skóry. Zawarty w piwie słód stabilizuje kolagen i elastynę, wspomaga mikrokrążenie i odżywia skórę. Z kolei drożdże piwowarskie to bogactwo witamin z grupy B, które zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Dobroczynna kąpiel, degustacja trunku i sympatyczna rozmowa w towarzystwie znajomego czy ukochanej osoby – czy to nie brzmi kusząco?

Card image cap