Referencje o Hotelu

Wszystkim Firmą dziękujemy za referencje na temat zorganizowanej Imprezy lub Konferencji w Hotelu Verde Montana. Z wielką dumą i dużą satysfakcją chcemy podzielić się tymi bardzo dla nas ważnymi informacjami z Państwem. Szanujemy zaufanie i czas naszych gości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy, nawet najmniejszy Event w Hotelu był zorganizowany w sposób bezpieczny, profesjonalny oraz z jak największą starannością i dbałością o naszych Gości.

 

 

Politechnika Wrocławska z siedzibą we Wrocławiu udziela pozytywną rekomendację dla Hotelu Verde Montana, wykonał w marcu 2013 roku usługę hotelowo-gastronomiczną w ramach organizowanej przez Politechnikę Wrocławską konferencji naukowej XXXVI ZSMGIG na około 150 osób. Powyższa usługa zostało wykonana z należytą starannością. Na szczególną rekomendację zasługuje Centrum Konferencyjne posiadające liczne sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny w pełni spełniający nasze oczekiwania. Na podstawie bardzo dobrych doświadczeń z dotychczasowej współpracy możemy polecić Hotel Verde Montana Wellness jako solidnego wykonawcę innym potencjalnym zleceniodawcom.

 

 

 

W dniach 11- 13 czerwca 2010 roku firma Getin Noble Bank S.A. organizowała w Hotelu Verde Montana**** w Kudowie Zdrój, dla 260 osób, konferencję powiązaną z imprezą integracyjną dla swoich pracowników. Miejsce nie było wybrane przypadkowo. Piękna lokalizacja hotelu jak i warunki oferowane przez obiekt w pełni spełniły nasze oczekiwania. Na wyróżnienie zasługuje SPA jakim dysponuje hotel. Nad całą organizacją imprezy czuwała Pani Paulina Galas, której serdecznie dziękujemy. Pani Paulina wykazała się kreatywnością, profesjonalizmem, dużą zdolnością organizacyjną jak i umiejętnością działania w sytuacjach stresowych. Hotelu Verde Montana**** jest miejscem godnym polecenia przy organizacji takich imprez jak i do zrelaksowania się w hotelowym SPA.

 

 

 

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie Spotkania Partnerów Handlowych Kompleksu Nawozowego Anwil S.A. Uprzejma obsługa Państwa personelu, kuchnia autorstwa Państwa kucharzy, organizacja i osobiste zaangażowanie Pani Agnieszki Senkowicz sprawiły, że spotkanie dostarczyło uczestnikom miłych doznań.

 

 

 

Z ogromnym przekonaniem udzielamy pozytywnych referencji Hotelowi Verde Montana w Kudowie Zdrój, z którym nawiązaliśmy współpracę podczas organizacji imprezy firmowej. Hotel wywiązał się niezwykle profesjonalnie, a wszystkie usługi przez niego dostarczone były na najwyższym poziomie. Hotel posiada doskonałe wyposażenie oraz gwarantuje wysoka jakość usług. Z ogromnym przekonaniem polecamy współpracę z hotelem Verde Montana.

 

 

 

W imieniu pracowników ING Banku Śląskiego S.A. Region Opole pragniemy podziękować Państwu za organizację spotkania integracyjnego w Hotelu Verde Montana w Kudowie-Zdroju. Pomimo obawy, czy hotel rozpocznie swoją działalność i poradzi sobie z tak dużą grupą, zaufaliśmy Państwu i nie zawiedliśmy się. Warunki hotelowe, jedzenie a przede wszystkim obsługa spełniła nasze oczekiwanie i z wielką przyjemnością będziemy polecali Państwa usługi. Specjalne podziękowania kierujemy dla Pani Agnieszki Senkowicz, która z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, zajęła się organizacją naszego spotkania.

 

 

 

Oceniając pobyt w Państwa hotelu, pierwsza rzecz, która mnie niesamowicie ujęła, to bardzo przyjemne, spokojne otoczenie i miły personel. Następnie wysoko oceniam Państwa profesjonalne otwarte podejście do wymagań klienta, świetny kontakt i aktywne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Zawsze mogłam sto procent polegać na tym, że to, co zostało omówione, zostało też zrealizowane. Dziękuję również Pani Agnieszce Senkowicz, gdyż dzięki jej zaangażowaniu profesjonalnie zrealizowaliśmy nasze przedsięwzięcie, jakim jest organizacja Konferencji dla 200 osób. W przyszłości będę z przyjemnością polecać Państwa hotel.

 

 

 

Firma Toyota Motor Poland organizowała w Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój dla swoich kluczowych klientów konferencje. Spotkanie było powiązane z prezentacją nowego modelu Toyota Avensis. Miejsce nie było wybrane przypadkowo. Piękna lokalizacja hotelu jak i warunki oferowane przez obiekt w pełno spełniły nasze oczekiwania. Na wyróżnię zasługuje SPA, jakim dysponuje hotel. Nad całą organizacją imprezy czuwała Pani Agnieszka Senkowicz, której serdecznie dziękujemy. Pani Agnieszka wykazała się kreatywnością, dużą zdolnością organizacyjną jak i umiejętnościami działania w sytuacjach stresowych. Hotel Verde Montana jest miejscem godnym polecenie przy organizacji takich imprez jak i do zrelaksowania sie w hotelowym SPA.

 

 

 

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji Hotelowi Verde Montana w Kudowie Zdrój przy ul. 1 Maja 25A za profesjonalne podejście i solidne przygotowanie obsługi hotelarsko-gastronomicznej Panelu Ekspertów w. Wykonana usługa odznaczała się ogromnym zaangażowaniem pracowników firmy, profesjonalną obsługą kelnerską oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym w kweslii przygotowania zapiecza konferencyjnego i obsługi uczestników Panelu Ekspertów. Polecamy Hotel Verde Montana, jako godnego zaufania partnera, świadczącego śwoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę, która traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec Klienta. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

 

 

 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A Oddział w Świerklanach miał przyjemność korzystać z usług Hotelu **** Verde Montana w Kudowie Zdrój przy organizacji spotkania integracyjnego dlo pracowników. Jako organizator Hotel Verde Montana bardzo dobrze się sprawdził i był pozytywnie oceniany przez uczestników spotkania. Przestrzenne pomieszczenia oraz wyposażenie umożliwia dostosowanie ich do zróżnicowanych potrzeb klienta. Do dyspozycji gości jest duży kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z atrakcjami wodnymi, saunami, a także ośrodkiem SPA, co gwarantuje mile spędzenie wolnego czasu. Pracownicy hotelu są otwarci na wszelkie prośby uczestników, prezentują wysoką kulturę osobistą i okazują profesjonalną obsługę. Dużą zaletą hotelu jest również jego bardzo dogodne położenie w centrum uzdrowiska. Prawie przy parku uzdrowiskowym, co wpływa na jego malownicze otoczenie. Z całą odpowiedzialnością i przyjemnością można poiecić Holel Verde Montana, jako doskonałe miejsce na organizacje spotkań, konferencji oraz szkoleń.

 

 

 

W imieniu pracowników firmy Atłas Ward Polska Sp. z o.o., pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowanie za nieocenioną pomoc i ugoszczenie naszej grupy. Pobyt przez Panią zorganizowany był z niezwykłą starannością, ku uciesze wszystkich uczestników, dlatego wyjazd ten będziemy jeszcze miło wspominać przez długi czas.

 

 

 

Progniemy złożyć Państwa firmie gratulacje oraz podziękowania za profesjonalne przygotowanie Konferencji dla Hut Łabędy S.A. w Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój. Zaangażowanie w realizowane zlecenie oraz profesjonalizm wykonania, a przede wszystkim nasze niezmierne zadowolenie sprawiają, iż z przyjemnością możemy zarekomendować Państwa usługi hotelowe Dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów realizacji powierzonych projektów.

 

 

 

Firma HEILIT+WOERNER Budowlana Sp. z o.o. Spółka koncernu STRABAG SE zorganizowała w Hotelu Verde Montana**** w Kudowie Zdrój imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Mimo że w imprezie brało udział 300 osób Hotel sprostał organizacji tak dużego spotkania. Warunki hotelowe, profesjonalna obsługa a przede wszystkim wyśmienita kuchnia spełniły nasze oczekiwania i z wielką przyjemnością będziemy polecali Państwa usługi. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Pauliny Galas, która z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się organizacją naszego spotkania.

 

 

 

Izba Komornicza we Wrocławiu pragnie serdecznie podziękować całemu personelowi Hotelu Verde Montana **** w Kudowie-Zdroju za gościnność i doskonałą organizację. Do tej pory korzystaliśmy z usług Państwa Hotelu trzykrotnie, organizując szkolenia zarówno dla komorników jak i aplikantów komorniczych. Za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą i zaangażowaniem personelu. Ponadto Hotel wyróżnia się dobrym wyposażeniem sal konferencyjnych, smaczną kuchnią, a także ciekawą ofertą spotkań integracyjnych. Państwa elastyczność, nastawienie na klienta oraz atmosfera, jaka panuje w Hotelu sprawiły, że współpraca z Państwem okazała się dla nas przyjemnością. Szczególnie podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Senkowicz za cierpliwość i wyrozumiałość. Warto podkreślić, ze Pani Agnieszka Senkowicz jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, wyróżniającą się ogromnym zaangażowaniem w pracę. Całość doskonale uzupełnia lokalizacja Hotelu nieopodal Parku Zdrojowego, co pozwala oderwać się od miejskiego zgiełku

 

 

 

Firma Sudzucker Polska S.A. organizowała w Hotelu Verde Montana w Kudowie-Zdroju przy Ścisłej współpracy z Działem Marketingu — Panią Katarzyną Bernadowską konferencję dla pracowników Działu Finansowego. Łączna liczba uczestników wyniosła ok. 40 osób. Pragniemy podkreślić, iż od samego początku obopólną współpracą układała się bardzo dobrze. Wszelkie ustalenia techniczne m.in. w zakresie doboru odpowiedniego menu, wyglądu sali konferencyjnej, ustawienia stołów, udostępnienia sprzętu nagłośnieniowego, organizacji uroczystej kolacji przebiegały bardzo sprawnie. Równie Dział Marketingu w Hotelu Verde Montana jak również obsługa hotelowa wychodziła naprzeciw naszym oczekiwaniom, starając się zawsze w pełni im sprostać. Z tego też względu doświadczyliśmy ze strony Organizatora bardzo indywidualnego podejścia do nas jako klienta, nacechowanego otwartością, elastycznością i profesjonalizmem w działaniu. Dzięki takiemu podejściu konferencja finansowa przebiegła w sposób perfekcyjny. Potwierdzeniem tego są wyrazy uznania i zadowolenia wyrażane przez uczestników konferencji. Zachwyceni byli oni nie tylko standardem samego hotelu i pokoi, przestrzenią wokół niego, w tym również możliwościami spędzenia wolnego czasu w części SPA oraz integracji w klubie Barracuda, ale również pozytywnie wyrażali się w kwestii smaku serwowanych potraw. Mamy nadzieję, iż kolejne firmy, która zdecydują się w przyszłości zorganizować u Państwa konferencje, szkolenia bądź też spotkania integracyjne dla swoich pracowników będą mogły, podobnie jak nasza Spółka, podzielić się takimi samymi pozytywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi wzajemnej współpracy.

 

 

 

Pragniemy podziękować Kierownictwu Hotelu za sprawne, profesjonalne i zgodne z naszymi oczekiwaniami zorganizowanie konferencji szkoleniowej. Staranność i zaangażowanie wszystkich Pracowników obsługi Hotelu zaowocowały bardzo udaną imprezą i z pewnością zasługują na uznanie. Hotel Verde Montana Vellnes 8 Spa w pełni spełnia nasze oczekiwania i może być przez nas rekomendowany jako wiarygodny partner.

 

 

 

Związek Zawodowy Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG Polkowice - Sieroszowice zorganizował w Hotelu Verde Montana przy współpracy Hotelu, a w szczególności Pani Elżbiety Ławniczak, imprezy górnicze dla pracowników kopalni Polkowice - Sieroszowice, w których uczestniczyło 330 osób. Imprezy były przeplatane organizacją w pierwszym dniu uroczystą kolacją w formie balu. Drugi dzień biesiada cygańska w Chacie grillowej. Od pierwszego dnia pobytu czuliśmy życzliwość i wspaniałe przyjęcie przez obsługę hotelową, górnicza brać czuła wspaniałą atmosferę przeplataną profesjonalizmem, na szczególne wrażenie zrobiła uroczysta kolacja. Wspaniały wystrój Sali, niezapomniana obsługa i niesamowite podejście ludzi tam pracujących do obsługi imprezy. Szczególną uwagę przykuła wielka życzliwość całego hotelu, wieczny uśmiech na twarzy załogi, jak również profesjonalne podejście Pani Eli Ławniczak do całości zadania warty jest polecenia. My liczymy na dalszą udaną wspólną współpracę i na pewno powrócimy.

 

 

 

Dziękujemy Państwu za zorganizowanie spotkania pobytowego integracyjno- szkoleniowego na ponad 280 osób „oraz spotkania managerskiego. Zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni, znakomita kuchnia, miły personel, multimedialne sale konferencyjne , a nad całą organizacją imprezy czuwała Pani Katarzyna Bernadowska, której serdecznie dziękujemy. Pani Katarzyna wykazała się dużą zdolnością organizacyjną co świadczy o jej dużym doświadczeniu. Hotel Verde Montana jest miejscem godnym połecenia przy organizacji tak dużych imprez integracyjno- szkoleniowych.

 

 

 

W hotelu Verde Montana został zorganizowany zjazd miłośników Mustanga. To nietypowe wydarzenie co roku przyciąga rzeszę osób zauroczonych tymi niezwykłymi samochodami. Przez spore zainteresowanie mediów oraz rangę wydarzenia szukaliśmy nowoczesnych hoteli, które mogą się poszczycić dobrą opinią na rynku - jednym z nich był hotel Verde Montana mieszczący się w samym sercu Kudowy-Zdroju. Ten Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania, przez co w roku 2013 również skorzystamy z jego usług. Dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Pauliny Łapaj pełniącej funkcję managera hotelu nasza współpraca już od samego początku przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń Pani Paulina wykazała się pełnym profesjonalizmem, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do nas, za co jesteśmy wdzięczni Hotel Verde Montana jest przez nas rekomendowany jako wiarygodny Partner.