Wspaniałe posiłki

Wyśmienite śniadanie w hotelowej restauracji to zawsze dobry początek dnia. Nasze bufety śniadaniowe od lat cieszą się ogromnym uznaniem gości. Kilkadziesiąt świeżych i smacznych pozycji do wyboru, a wśród nich wędliny własnego wyrobu wędzone na miejscu! Nasi goście bardzo chętnie korzystają z obiadokolacji przygotowanych w formie bufetu. To najlepszy sposób, aby zjeść do syta wybierając zawsze spośród kilku propozycji, w tym dań bezmięsnych.  Szczególną troskę przykładamy do menu dziecięcego. Kolorowo, smacznie, dokładnie tak jak lubią dzieci.

 

Śniadanie w Hotelu Verde Montana  to pyszne posiłki, pełen rozmaitych smaków. Chcemy, aby goście z energią, radością i w dobrym nastroju witali każdy dzień w Hotelu. Dlatego każde śniadanie przygotowujemy z wysokiej jakości świeżych produktów, począwszy od starannie dobranych wędlin, twarogów i serów poprzez dania ciepłe, w tym przygotowywane na życzenie omlety, na świeżych i sezonowych owocach skończywszy.

Card image cap

Śniadania

codziennie

08:00 - 11:00

 

Proponujemy wyśmienite obiadokolacje w formie bufetu z daniami ciepłymi, bufetem dań zimnych oraz deserem. Sama forma podawania obiadokolacji (serwowana lub w formie bufetu) może być uzależniona od obostrzeń sanitarnych lub liczby gości w Hotelu.

Card image cap

obiadokolacje

codziennie

16:00 - 19:00