W hotelu znajduje się Park Wodny

Park Wodny "Zielona wySPA" składa się z dwóch basenów z hydromasażami i gejzerami wodnymi o łącznej powierzchni ponad 300 m2 oraz strefy dla nieumiejących pływać o powierzchni 16 m2 i głębokości 40cm. Wśród licznych atrakcji Aquaparku znajduje się zjeżdżalnia o długości 40 metrów, ścianka wspinaczkowa, płaszcz wodny, podwodne hydromasaże, gejzery wodne oraz dwa jacuzzi.

 

Basen z bezpieczną zjeżdżalnią

Basen o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m z bezpieczną zjeżdżalnią wodną o długości 40 m. Strefa dla nieumiejących pływać dzieci (brodzik dla dzieci) z ciepłą wodą w kształcie koła o średnicy 4m i głębokości 0,4m. W centralnej części brodzika znajduje się wodny grzyb oraz na brzegu płaszcz wodny o szerokości 50cm. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Card image cap

 

Basen z gejzerami i masażami wodnymi

Basen z licznymi gejzerami wodnymi i podwodnymi masażami o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m głębokości. Duża liczba leżaków wypoczynkowych, z których można korzystać po pływaniu, saunach czy też korzystaniu z gejzerów i podwodnych masaży. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Card image cap

 

Basen rekreacyjny ze ścianką wspinaczkową

Basen rekreacyjny z licznymi podwodnymi hydromasażami o wymiarach 12,5m x 8m x 1,5m głębokości. Ściana wspinaczkowa – wychodząca spod linii wodnej sięgająca gwieździście rozświetlonego nieba na wysokości 4m. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Card image cap

 

Jacuzzi

Jacuzzi to kompleksowa terapia dla fizycznego i psychicznego stanu ludzkiego ciała.  Podczas korzystania z ciepłej kąpieli wodnej z hydromasażem twoje ciało wchodzi w stan maksymalnego relaksu i rozluźnienia. W Parku Wodnym znajdują się dwa wewnętrzne jacuzzi z hydromasażem o temperaturze wody około 35-36 stopni C.

Card image cap

 

Basen zewnętrzny dla dzieci

W sezonie letnim, bezpośrednio przy hali basenowej, na zielonym dziedzińcu hotelu dostępny jest basen dla dzieci z podgrzewaną wodą o maksymalnej głębokości 45 cm, dwoma zjeżdżalniami oraz gejzerem. Cały teren wokół basenu jest wyłożony bezpieczną pianką antypoślizgową. Do dyspozycji gości oddajemy namioty z kompletami wypoczynkowymi, leżaki plażowe i parasole, które uprzyjemnią państwa wypoczynek na świeżym powietrzu.

Card image cap