Pakiety pobytowe oraz niezapomniane Imprezy i Wydarzenia w Hotelu Verde Montana.

Hotel Spa w Górach Verde Montana**** to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla Gości indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz Gości biznesowych. Z myślą o naszych Gościach organizujemy różne wydarzenia cykliczne, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Dzięki rozbudowanym pakietom oraz współpracy z animatorami czasu wolnego, DJ’ami oraz zespołami zapewniamy moc atrakcji dla rodzin z dziećmi jak również dla firm chcących zorganizować konferencję lub wyjazd integracyjny. Sprawdź nasze pakiety lub skontaktuj się z recepcją, która pomoże w dokonaniu najkorzystniejszej rezerwacji.

 

Sylwester

Bal Sylwestrowy przy wspaniałej muzyce, wyśmienitych daniach z pokazem sztucznych ogni i szampańską zabawą. Dla najmłodszych przewidziane animacje i Kinder Bal z zabawami. Nowy Rok przywitasz z uśmiechem i wspaniałym humorem. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Verde Montana Spa & Wellness.

Zobacz film 

 

Card image cap

 

Weekend trzech króli

Długi Weekend Trzech Króli to idealna okazja, żeby wypocząć i zregenerować siły po hucznym sylwestrze a przed szaleństwami nocy karnawałowych. Rodzinna i ciepła atmosfera w hotelu oraz piękna i spokojna okolica Kudowy Zdroju pozwolą na chwilę relaksu i wytchnienia przed kolejnym intensywnym rokiem. Nowocześnie wyposażone gabinety SPA z profesjonalna obsługą oraz dostęp do Parku Wodnego z atrakcjami pozwolą zadbać o ciało oraz odpocząć od codziennych problemów. Hotel Verde Montana w Górach serdecznie zaprasza.

Card image cap

 

Ferie zimowe

Ferie zimowe w Hotelu Verde Montana w Górach Stołowych nieopodal Zieleńca. Śnieg i mróz to nie powód, żeby siedzieć w domu. To raczej doskonała okazja, by korzystając z nadchodzących wolnych dni jakie dają nam ferie zimowe oddać się magii zimowego szaleństwa. Szaleństwa, które umożliwią Państwu zróżnicowane oraz świetnie przygotowane stoki w Kotlinie Kłodzkiej. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem nart, czy wiernym fanem deski, czy wolisz po prostu odpocząć w zaciszu hotelowego Spa zapraszamy do skorzystania ze atrakcji przygotowywanych dla naszych Gości. Również dla najmłodszych Gości oferujemy wiele atrakcji prowadzonych przez doświadczonych animatorów. 

ZOBACZ FILM 

 

Card image cap

 

Wielkanoc

Każdego roku mamy przyjemność organizowania Państwu Świąt Wielkanocnych. Położony w Kotlinie Kłodzkiej u podnóża Góry Parkowej Hotel Verde Montana Wellness & Spa to idealne miejsce do spędzenia Świątecznego czasu w rodzinnej, pełnej miłości atmosferze. Ciepłe wnętrza obiektu, profesjonalne gabinety odnowy biologicznej, świąteczne menu oraz pachnące wiosną dekoracje pozwolą na chwilę zapomnienia i odpoczynku a Szef Kuchni wraz z hotelowym Cukiernikiem zatroszczą się, by podczas Śniadania stół wielkanocny uginał się od specjałów staropolskiej kuchni. Dla najmłodszych Gości proponujemy zabawy i animacje świąteczne przygotowane i prowadzone przez doświadczonych animatorów. 

ZOBACZ FILM 

 

Card image cap

 

Majówka

Rodzinna Majówka w Górach spędzona w Hotelu Spa Verde Montana**** gwarantuje relaks i wypoczynek dla każdego. Oferujemy Państwu bogaty program pobytowy, liczne zabawy, które z pewnością wprawią w zachwyt dorosłych jaki naszych małych milusińskich. Nowocześnie wyposażone gabinety SPA z profesjonalna obsługą oraz dostęp do Parku Wodnego z atrakcjami pozwolą zadbać o ciało oraz odpocząć od codziennych problemów. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój.

ZOBACZ FILM 

 

Card image cap

 

Weekend czerwcowy

Długi weekend czerwcowy zachęca do spędzenia czasu z rodziną, dziećmi bądź przyjaciółmi. Atrakcje Kudowy Zdrój oraz okolic pozwalają napawać się pięknem przyrody, a przy okazji świętować wspólnie czas oraz zregenerować ciało i duszę. Dla naszych najmłodszych Gości proponujemy zabawy i animacje świąteczne przygotowane i prowadzone przez doświadczonych animatorów. Hotelu Verde Montana u podnóża Góry Parkowej serdecznie zaprasza.

ZOBACZ FILM

 

Card image cap

 

Wakacje

Wakacje to bardzo wyczekiwany okres, czas odpoczynku, dla wszystkich, dużych i małych. Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych, rodzinnych wakacji w Hotelu Verde Montana w samym sercu Kudowy Zdroju. Piękna i spokojna okolica Kudowy Zdroju pozwolą na chwilę relaksu i wytchnienia przed kolejnym intensywnym rokiem szkolnym. Nowocześnie wyposażone gabinety SPA z profesjonalna obsługą oraz dostęp do Parku Wodnego z atrakcjami pozwolą zadbać o ciało oraz odpocząć od codziennych problemów.

Card image cap

 

Weekend listopadowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli piwa, dobrego jedzenia i wyśmienitej zabawy na kolejną odsłonę tradycyjnej biesiady piwnej w drewnianej chacie grillowej.  O niezapomniane wrażenia zadba sprawdzony zespół. Specjalnie dla Państwa przygotowali biesiadę z licznymi konkursami i przypowieściami. Serdecznie zapraszamy na Weekend Listopadowy – Oktoberfest, czyli biesiadę piwną w Hotelu Verde Montana.

ZOBACZ FILM 

 

Card image cap

 

Andrzejki

W listopadową ciemną noc, swój los wywróżą ludzie sobie, bo wróżby wtedy mają dziwną moc… i spełnią się Tobie. Zapowiadamy wieczór pełen dobrej muzyki. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji, by spędzić ten andrzejkowy czas w wyjątkowej atmosferze. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnego wróżenia z wosku i smacznych potraw. Hotelu Verde Montana w Sudetach serdecznie zaprasza.

ZOBACZ FILM 

 

Card image cap

 

Boże narodzenie

Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres w roku, pełen spokoju, wytchnienia i radosnych spotkań w gronie rodzinnym i przyjaciół. Zapraszamy Państwa do spędzenia tego wyjątkowego czasu w Hotelu Verde Montana z basenem w Górach. Ciepłe wnętrza obiektu, profesjonalne gabinety odnowy biologicznej, świąteczne menu pozwolą na chwilę zapomnienia i odpoczynku a Szef Kuchni wraz z hotelowym Cukiernikiem zatroszczą się, by świąteczny stół uginał się od specjałów kuchni. Dla naszych najmłodszych Gości proponujemy zabawy i animacje świąteczne przygotowane i prowadzone przez doświadczonych animatorów. U nas odkryją Państwo tradycyjne smaki świąteczne w nowej odsłonie. Gwarantujemy doskonałą obsługę oraz niesamowite przeżycia w tym świątecznym okresie.

ZOBACZ FILM

 

Card image cap

 

Weekendy zimowe

Zimowy weekend w Hotelu SPA w Górach, zimowa regeneracja dla dorosłych i dzieci. Jeśli mamy sprecyzowane oczekiwania wobec naszego pobytu, możemy wybierać z szerokiego pakietu zimowych, weekendowych ofert spa z określoną specjalizacją zabiegów. Hotel SPA Verde Montana, dysponujący fachowym zespołem kosmetyczek, masażystów i rehabilitantów oraz rozbudowaną infrastrukturą (baseny, sauny, łaźnie, grota solna, tężnia) oferuje specjalistyczne zabiegi upiększające dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz bogaty program zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych – np. dla seniorów. Głównym celem zimowego, weekendowego lub dłuższego pobytu w Hotelu SPA powinna być intensywna regeneracja zorientowana na zrelaksowanie ciała i odstresowanie psychiki.

Card image cap

 

Weekendy wiosenne

Wiosenny weekend w Hotel SPA w Górach Stołowych, wiosenna regeneracja dla dorosłych i dzieci. Jeśli mamy sprecyzowane oczekiwania wobec naszego pobytu, możemy wybierać z szerokiego pakietu wiosennych, weekendowych ofert spa z określoną specjalizacją zabiegów. Hotel SPA Verde Montana, dysponujący fachowym zespołem kosmetyczek, masażystów i rehabilitantów oraz rozbudowaną infrastrukturą (baseny, sauny, łaźnie, grota solna, tężnia) oferuje specjalistyczne zabiegi upiększające dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz bogaty program zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych – np. dla seniorów. Głównym celem wiosennego, weekendowego lub dłuższego pobytu w Hotelu SPA powinna być intensywna regeneracja zorientowana na zrelaksowanie ciała i odstresowanie psychiki.

Card image cap

 

Weekendy letnie

Letni weekend w SPA Hotelu w Górach, letnia regeneracja dla dorosłych i dzieci. Jeśli mamy sprecyzowane oczekiwania wobec naszego pobytu, możemy wybierać z szerokiego pakietu letnich, weekendowych ofert spa z określoną specjalizacją zabiegów. Hotel SPA Verde Montana, dysponujący fachowym zespołem kosmetyczek, masażystów i rehabilitantów oraz rozbudowaną infrastrukturą (baseny, sauny, łaźnie, grota solna, tężnia) oferuje specjalistyczne zabiegi upiększające dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz bogaty program zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych – np. dla seniorów. Głównym celem letniego, weekendowego lub dłuższego pobytu w Hotelu SPA powinna być intensywna regeneracja zorientowana na zrelaksowanie ciała i odstresowanie psychiki.

Card image cap

 

Weekendy jesienne

Jesienny weekend w SPA Hotelu w Kotlinie Kłodzkiej, jesienna regeneracja dla dorosłych i dzieci. Jeśli mamy sprecyzowane oczekiwania wobec naszego pobytu, możemy wybierać z szerokiego pakietu jesiennych, weekendowych ofert spa z określoną specjalizacją zabiegów. Hotel SPA Verde Montana, dysponujący fachowym zespołem kosmetyczek, masażystów i rehabilitantów oraz rozbudowaną infrastrukturą (baseny, sauny, łaźnie, grota solna, tężnia) oferuje specjalistyczne zabiegi upiększające dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz bogaty program zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych – np. dla seniorów. Głównym celem jesiennego, weekendowego lub dłuższego pobytu w Hotelu SPA powinna być intensywna regeneracja zorientowana na zrelaksowanie ciała i odstresowanie psychiki.

Card image cap