PAKIETY POBYTOWE SPRAWDŹ OFERTĘ REZERWACJA ONLINE SPRAWDŹ TERMIN

Oferty pracy

Jesteś ambitnym człowiekiem poszukującym pracy dającej dużą satysfakcję?? Nie czekaj! Dołącz do nas już teraz. Oferujemu pracę na ciekawych stanowiskach, wśród ciekawych ludzi, możliwość awansu oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany (a) pracą w Verde Montana, prosimy o przesłanie nam swojego CV i listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres zatrudnienie@verdemontana.pl lub pocztą tradycyjną (nasz adres znajdziesz w dziale kontakt).

Prosimy o umieszczenie na cv zapisu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez GRUPĘ ŁAPAJ Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Kudowie – Zdroju, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. dostępnymi na stronie internetowej www.verdemontana.pl i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twojej aplikacji, nasi specjaliści od zatrudnienia skontaktują się z Tobą.

 

AKTUALNE OFERTY PRACY

Hotel Verde Montana Resort & SPA zaprasza kandydatów do składania dokumentów rekrutacyjnych na stanowiska:

• Specjalista ds. marketingu

• Kosmetolog/Kosmetyczka

• Recepcjonista / Recepcjonistka

• Kelner / Barman

• Pomoc kuchenna

• Pracownik techniczny

Oferujemy ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, możliwość rozwoju zawodowego.
Chętnych prosimy o przesyłanie cv na adres alicja.rosinska@verdemontana.pl.
Prosimy również o kontakt pod nr tel. 74 869 77 73