Bogata oferta konferencji - Hotel Spa w Górach

Poszukujecie Państwo najlepszych ofert konferencyjnych? Dobrze trafiliście. Nasz hotel to doskonałe miejsce nie tylko do wypoczynku, ale również organizacji konferencji, bankietów, imprez firmowych oraz spotkań biznesowych różnego typu. Lokalizacja hotelu w Kudowie Zdrój, w pobliżu Góry Parkowej zapewnia spokój i jest zarazem wspaniałą bazą wypadową do licznych atrakcji Sudetów, Kotliny Kłodzkiej i Gór Stołowych. Bogate i kompleksowe wyposażenie hotelu Verde Montana umożliwia organizację konferencji, przeprowadzenie imprezy integracyjnej, szkolenia lub prowadzenie spokojnej pracy w pokoju hotelowym. Po intensywnym czasie spotkań oraz pracy polecamy wizytę w Parku Wodnym „Zielona Wyspa” który jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich Gości hotelu. Polecamy także niepowtarzalny klimat panujący w strefie SPA który sprawi, że będą Państwo mogli odreagować stres, zadbać o swoje zdrowie lub przeznaczyć czas dla urody.

 

Anty covid stress

W obecnej sytuacji COVID zapewnimy bezpieczeństwo i pomożemy zgrać zespół by zyskał większe osiągnięcia i profity. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowości - warsztaty psychologiczno- coachingowe. Wypracują Państwo techniki, które pomogą radzić sobie w sytuacjach stresowych i jak kierować sobą w pracy, kiedy sytuacja nas przerasta. Spotkania prowadzone są w formie warsztatów na wybrany przez klienta temat.

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap

 

Program korzyści

Proponujemy bezpłatną wizytację hotelu oraz możliwość organizacji transportu w atrakcyjnej cenie. Dla organizatora zapewniamy apartament, pakiet powitalny oraz dodatkowo voucher Spa lub pakiet pobytowy.  Firmą eventowym proponujemy – 10% na zamówione i zrealizowane usługi. Wszystkim uczestnikom grup gwarantujemy – 5% na pobyt indywidualny w hotelu.

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap

 

Konferencje live

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapraszam do skorzystania z naszej nowości - szkolenia live. Możesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników lub Klientów online bez konieczności gromadzenia się w jednej sali. Każdy uczestnik może brać udział w konferencji z pokoju hotelowego. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do zrealizowania każdego typu wydarzenia on-line. Możemy profesjonalnie zarejestrować wydarzenie, konferencję czy szkolenie jak również udostępnić je w sieci, na żywo, we wskazanym miejscu (stronie www, profilu na FB, kanale You Tube czy innej platformie) dostępnym tylko dla zaproszonych odbiorców lub publicznym.

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap

 

Konferencje plenerowe

Z myślą o Gościach biznesowych, którzy szukają spokoju, ciszy oraz niezbędnej do pracy koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku – serdecznie zapraszamy do Hotelu Verde Montana Wellness & Spa****. Proponujemy Państwu Możliwość organizacji Konferencji i spotkań firmowych na hotelowym dziedzińcu na świeżym powietrzu lub pod namiotem w otoczeniu zieleni i Góry Parkowej. Spotkania biznesowe w plenerze łączą ze sobą nie tylko bezpieczeństwo, ale także relaks i odpoczynek.

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap

 

Dzień nauczyciela

Specjalna oferta dla nauczycieli, tylko 255 zł za osobę w pokoju 2 osobowym za dobę. W specjalnej ofercie proponujemy nocleg ze śniadaniem, trzydaniową kolację, voucher dla każdej osoby do wykorzystania w hotelowym Instytucie Wellness & SPA oraz możliwość korzystania z Parku Wodnego „Zielona Wyspa”. W przypadku dłuższego pobytu dodatkowo oferujemy Bufet, DJ, trzydaniowy obiad oraz kolację grillową połączoną z ogniskiem.

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap

 

Wigilia firmowa

Zbliża się Boże Narodzenie najpiękniejszy okres w roku, pełen spokoju, wytchnienia i radosnych spotkań w gronie przyjaciół i współpracowników. Zapraszamy Państwa do organizacji firmowego spotkania wigilijnego w Hotelu Verde Montana****. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na zakwaterowanie

SPRAWDŹ oferte 

 

Card image cap