Naturalne kosmetyki renomowanych firm

Serdecznie polecamy naturalne kosmetyki renomowanej francuskiej firmy THALGO oraz szwajcarskiej Selvert Thermal. Zapewnią one regenerację i wyjątkowe efekty oraz skuteczność działania oraz możliwość samodzielnej, profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry również w domowym zaciszu.

 

THALGO

Marka THALGO to lider SPA i Thalassoterapii nieprzerwanie od ponad 50 lat na świecie i od ponad 20 lat w Polsce. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny.  Dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność prestiżowe i najwyższe nagrody w Polsce oraz na świecie.

Card image cap

 

Selvert Thermal

Selvert Thermal to pełne linie kosmetyków profesjonalnych (zabiegi) oraz do pielęgnacja domowej.  Kosmetyki Selvert Thermal tworzą naukowcy, dermatolodzy i członkowie komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych. Selvert Thermal to liczne propozycje rozwiązywania problemów i potrzeb wszystkich rodzajów skóry, bogate w nowoczesne technologie oraz składniki aktywne.

Card image cap