Zapraszamy Państwa na pobyt w Hotelu Verde Montana w Górach Stołowych

W ciągu ostatnich 20 lat świadczenia gościnności odwiedziły nas setki tysięcy Rodzin i Dzieci, Par oraz Gości podróżujących indywidualnie. Zrealizowaliśmy tysiące spotkań, pakietów pobytowych, przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych oraz konferencji. Ogromna liczba zadowolonych klientów świadczy o dużym zaufaniu do oferowanej gościnności, bogatej ofercie, atrakcyjnych cenach oraz dbałości o bezpieczeństwo. Łączymy w ofercie to co najważniejsze dla podróżnych, wysoką jakość, kompleksowe zaplecze oraz szeroki pakiet propozycji skierowanych do zawsze mile widzianych w Hotelu Verde Montana gości.

 

Hotel z Parkiem Wodnym w Górach

Hotel Verde Montana w Górach Stołowych to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz gości biznesowych. Przepiękny kompleks położony jest w Kudowie Zdrój, u podnóża malowniczej Góry Parkowej. Lokalizacja Hotelu zapewnia spokój i ciszę oraz idealną bazę wypadową do niezliczonych atrakcji Kotliny Kłodzkiej, Sudetów i Gór Stołowych. Czterogwiazdkowy hotel Spa Verde Montana oferuje komfortowe pokoje, darmowe WiFi, nowoczesne, przestronne sale konferencyjne, duży parking, sale restauracyjne, klub taneczny oraz bar. Na gości czekają pyszne, przygotowywane z wysokiej jakości produktów posiłki, harmonijnie dobrane gatunki win i wyśmienite desery.

 

Card image cap

 

Starannie dobrana oferta

Hotel posiada specjalnie przygotowaną ofertę pobytów indywidualnych oraz pakietów pobytowych dla rodzin z dziećmi wypełnioną szeregiem atrakcji. Aby umilić Wam pobyt udostępniamy w cenie Wewnętrzny Park Wodny "Zielona Wyspa", zewnętrzny basen letni "Bezpieczna Strefa Dziecka", pokój zabaw i gier "Małpi gaj”, wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje rodzinne oraz specjalne menu dla dzieci. Bogate animacje oraz imprezy dla rodziców i dzieci w czasie trwania wybranych pakietów pobytowych jak również profesjonalne doradztwo z zakresu zwiedzania atrakcji regionu Sudetów i Kotliny Kłodzkiej związanych z najbliższym otoczeniem Hotelu Wellness & Spa Verde Montana starannie uzupełniają ofertę kierowana do naszych Gości.

Card image cap

 

Atrakcje dla Gości

Hotel z basenami Verde Montana**** ulokowany w centrum kurortu oraz wód zdrojowych dba o to, by goście mogli się w pełni zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego. W Parku Wodnym znajdują się 2 baseny – sportowy z podwodnymi hydromasażami i rekreacyjny z gejzerami wodnymi. Wyjątkowo imponująco prezentuje się 40-metrowa zjeżdżalnia wodna. Zdrowego relaksu można także zażyć w saunie parowej i suchej lub w jacuzzi. W sezonie letnim dostępny jest zewnętrzny basen dla dzieci z podgrzewaną wodą o maksymalnej głębokości 45 cm, dwoma zjeżdżalniami oraz gejzerem. Cały teren wokół basenu jest wyłożony bezpieczną pianka antypoślizgową. Najmłodsi ucieszą się z również z takich atrakcji, jak: pokój zabaw i gier „Małpi Gaj”, zewnętrznego placu zabaw, sezonowych animacji oraz możliwości korzystania z 3 stanowisk pozwalających na dostęp do Internetu, XBOX i PS3.

Card image cap

 

Innowacyjny ośrodek odnowy biologicznej

Instytut Wellness & SPA Hotelu Verde Montana oferuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie odnowy biologicznej, relaksu i aktywnego wypoczynku.  Imponująco przedstawia się oferta zabiegów SPA która jest realizowana w 18 eleganckich gabinetach do masażu i pielęgnacji ciała, gdzie w przemiłej atmosferze można odreagować stres, przeznaczyć czas dla urody, a jednocześnie poprawić kondycję fizyczną.  Atutem Instytutu Wellness & SPA Hotelu Verde Montana jest wykwalifikowany personel, który zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniego zabiegu, tak aby każdy po opuszczeniu naszych progów zapragnął po raz kolejny do nas powrócić. Do dyspozycji gości przeznaczono również Centrum Medyczne.

Card image cap

 

Największe centrum konferencyjne w regionie

Centrum konferencyjne Hotelu Verde Montana to doskonałe, w pełni wyposażone zaplecze dla biznesu. Posiadamy klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa może pomieścić nawet 400 osób. Szkolenia, wykłady, prezentacje, kongresy, huczne gale czy kameralne warsztaty – dla każdego rodzaju zajęć możemy przygotować odpowiednią salę, wyposażoną w sprzęt audio-video, oświetlenie czy zaciemnienie okien. Organizując wydarzenie firmowe w Hotelu Verde Montana Wellness & Spa docenisz spektrum możliwości realizacji ciekawego programu również po części oficjalnej. Biesiady w Chacie Grillowej, uroczysty bankiet w restauracji Flamingo, dyskoteka w Clubie Barracuda, integracja w strefie Basenowej czy indywidualne zabiegi w naszym Instytucie Spa to propozycje najchętniej wybierane przez naszych Gości.

Card image cap

 

Centralne położenie Hotelu

Kudowa Zdrój to jeden z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich kurortów. Koniecznie należy przejść się po ogromnym Parku Zdrojowym oraz zajrzeć do Pijalni Wód Mineralnych i zjawiskowej Sali Koncertowej. Góry Stołowe to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych. Ścieżek, szlaków i tras rowerowych jest tu bez liku, a takie nazwy jak Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały mówią same za siebie. Wszystkie wymienione atrakcje są dostępne w pobliżu Hotelu, często w odległości mniejszej niż 20-30 minut spacerem lub 5-20 minut jazdy samochodem. Z Kudowy Zdrój można w ciągu zaledwie 2 godzin dojechać do czeskiej Pragi, stanowi to idealną okazję, aby wybrać się na jednodniową wycieczkę, zobaczyć Stare Miasto, Most Karola i Hradczany oraz skosztować lokalnych potraw i piwa.

Card image cap