Bogata oferta sal konferencyjnych Hotelu Verde Montana

Hotel Verde Montana z myślą o grupach biznesowych oddaje do dyspozycji nowoczesne sale konferencyjne wyposażone według światowych standardów.   Sale zaopatrzone zostały w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów i wykładów. Sale konferencyjne Hotelu Verde Montana w Górach Stołowych są klimatyzowane co pozytywnie wpływa na przebieg organizowanych spotkań, imprez lub kongresów.

 

Sale konferencyjne

Do państwa dyspozycji oddajemy 5 sal konferencyjnych: Kongresowa - dla 400 osób, Capitol - dla 140 osób, Odeon - dla 70 osób, Olimp - dla 45 osób, Forum - dla 45 osób. Oferujemy nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych: systemy multimedialne z wyświetlanym obrazem w jakości FULL HD na ekranach elektrycznych 16:9 przy powierzchni roboczej 300cm x 160cm, projektory FULL HD NEC, projektory rezerwowe. Zapewniamy nagłośnienie JBL, mikrofony bezprzewodowe, wielostrefowe systemy głośnikowe, systemy sterowania dotykowego, elektryczne zaciemnienie sal konferencyjnych, dostęp do Internetu bezprzewodowego i przewodowego, klimatyzację, flipcharty oraz obsługę techniczną.

Card image cap

 

Cennik sal konferencyjnych

Kongresowa - dla 400 osób, 308m2, 1900zł

Capitol - dla 140 osób, 126m2, 750zł

Odeon - dla 70 osób, 71m2, 550zł

Olimp - dla 45 osób, 63m2, 600zł

Forum - dla 45 osób, 48m2, 500zł

 

Card image cap

 

Rzuty sal 2D

Do Państwa dyspozycji przekazujemy:  5 odrębnych sal pod organizację konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz imprez firmowych. Wszystkie sale konferencyjne zlokalizowane są na jednej płaszczyźnie (na jednym piętrze), dając szerokie pole do organizacji zarówno małych wydarzeń, jak i tych, które wymagają dużej powierzchni lub korzystania z kilku odrębnych sal konferencyjnych jednocześnie. W centrum szkoleniowo konferencyjnym Hotel Verde Montana znajduje się największa sala konferencyjna w Górach Stołowych która pozwala na organizację dużych imprez, szkoleń, imprez i konferencji dla 400 uczestników.

Więcej informacji

 

Card image cap

 

Wizualizacja sal 3D

Poniżej prezentujemy wizualizacje 3d sal konferencyjnych dostępnych w idealnym na konferencje Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój. Wizualizacje służą do lepszego, wizualnego zapoznania się z ofertą i możliwościami adaptacji przestrzeni konferencyjnej i dostosowania do własnych potrzeb układu sal konferencyjnych. Wizualizacje są dedykowanej dla firm lub organizatorów indywidulanych którzy planują wynająć powierzchnie do organizacji spotkań, szkoleń, bankietów, imprez lub konferencji oraz prezentują różne ustawianie krzeseł w poszczególnych salach konferencyjnych. W Konferencyjnym Hotelu Verde Montana znajduje się największa sala konferencyjna w Kotlinie Kłodzkiej która pozwala na organizację dużych imprez, szkoleń, imprez i konferencji dla 400 uczestników.

Więcej informacji

 

Card image cap