HOTEL PRZYJAZNY DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Każdy rodzic wie, że dzieci są wymagającymi gośćmi. Wiemy o tym i my, dlatego przygotowaliśmy szereg atrakcji i propozycji dla dzieci w każdym wieku. Jeśli poszukujesz hotelu przyjaznego rodzinie z dziećmi, to świetnie trafiłeś. Atrakcje Parku Wodnego, pokoje rodzinne, specjalne menu, animacje, sala zabaw oraz imprezy dziecięce sprawiają, że rodziny stają się zadowolonymi i powracającymi Gośćmi RODZINNEGO Hotelu Verde Montana.

 

Sala zabaw

Małpi Gaj to całoroczna sala zabaw, gdzie oprócz zjeżdżalni i kulkowego szaleństwa znaleźć można również gry, klocki czy edukacyjne tablice manualne rozwijające zdolności naszych najmłodszych gości. Bezpieczeństwo, komfort oraz ciekawe atrakcje to główne atuty dzięki którym dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Card image cap

 

Kącik gier

Kącik gier, który daje możliwości korzystania z 3 stanowisk pozwalających na dostęp do Internetu, XBOX, PS3 oraz grę w ping-pong czy piłkarzyki to świetna okazja do spędzenia czasu dla dzieci i ich rodziców.  Gdy pogoda nie sprzyja zwiedzaniu okolicy, całe rodziny świetnie się bawią w naszych strefach gier.

Card image cap

 

Animacje

Wykwalifikowany zespół animatorów pozwala na chwilę oddechu rodzicom, gdy ich dzieci pochłonięte są grami i zabawami zarówno na świeżym powietrzu, jak też wewnątrz hotelu. Animacje prowadzone są w sezonie wakacyjnym oraz w innych, wybranych okresach roku. Szczegółowa informacja o animacjach dla dzieci i dorosłych dostępna jest w opisach poszczególnych pakietów pobytowych.

Card image cap

 

Plac zabaw

W hotelu przyjaznym dla rodzin i dzieci nie może zabraknąć znajdującego się na świeżym powietrzu miejsca do zabawy. Na zewnętrznej, ogrodzonej posesji obiektu znajduje się bezpieczny, plenerowy plac zabaw, a w nim piaskownica, huśtawki, trampolina i zjeżdżalnia.

Card image cap

 

Basen zewnętrzny dla dzieci

W sezonie letnim, bezpośrednio przy hali basenowej, na zielonym dziedzińcu hotelu dostępny jest basen dla dzieci z podgrzewaną wodą o maksymalnej głębokości 45 cm, dwoma zjeżdżalniami oraz gejzerem. Cały teren wokół basenu jest wyłożony bezpieczną pianką antypoślizgową. Do dyspozycji gości oddajemy namioty z kompletami wypoczynkowymi, leżaki plażowe i parasole które uprzyjemnią państwa wypoczynek na świeżym powietrzu.

Card image cap

 

Basen z bezpieczną zjeżdżalnią

Basen o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m z bezpieczną zjeżdżalnią wodną o długości 40 m. Strefa dla nieumiejących pływać dzieci (brodzik dla dzieci) z ciepłą wodą w kształcie koła o średnicy 4m i głębokości 0,4m. W centralnej części brodzika znajduje się wodny grzyb oraz na brzegu płaszcz wodny o szerokości 50cm. Jacuzzi dla 10 - 12 osób.

Card image cap

 

Basen z gejzerami i masażami wodnymi

Basen z licznymi gejzerami wodnymi i podwodnymi masażami o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m głębokości. Duża liczba leżaków wypoczynkowych, z których można korzystać po pływaniu, saunach czy też korzystaniu z gejzerów i podwodnych masaży. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Card image cap

 

Basen rekreacyjny ze ścianką wspinaczkową

Basen rekreacyjny z licznymi podwodnymi hydromasażami o wymiarach 12,5m x 8m x 1,5m głębokości. Ściana wspinaczkowa – wychodząca spod linii wodnej sięgająca gwieździście rozświetlonego nieba na wysokości 4m. Jacuzzi dla 6 - 8 osób.

Card image cap

 

Pokoje rodzinne

Dla rodzin przygotowaliśmy duże, komfortowe pokoje rodzinne dla 2 osób dorosłych oraz 2 dzieci do lat 12. Komfortowe warunki i wygodne łózka umożliwią maluchom beztroski odpoczynek po całym dniu igrania w hotelu lub na świeżym powietrzu.  W pokojach znajduje się czajnik, chłodziarka, suszarka oraz klimatyzacja.  Wieczory może umilić telewizja satelitarna i bezpłatny dostęp do internetu.

Card image cap

 

Menu dla dzieci

Bogaty wybór śniadań, obiadokolacji i deserów pozwoli maluchom nabrać sił do dalszej zabawy i zwiedzania okolicznych atrakcji. Specjalnie dla najmłodszych gości Szef Kuchni przygotował również wyjątkową kartę menu zawierającą pyszne i zdrowe potrawy w znakomitych cenach.

Card image cap

 

Udogodnienia dla dzieci

Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Oferujemy między innymi, termometry, krzesełka do karmienia, łóżeczka dla dzieci.

Card image cap