Opinie o hotelu

Verde Montana w Kudowie Zdrój

Naszym gościom dziękujemy za wszystkie opinie na temat pobytu w Hotelu Verde Montana. Jest nam bardzo miło czytać pozytywne wzmianki, a z negatywnych wyciągać wnioski i doskonalić nasze usługi na przyszłość. Szanujemy zaufanie i czas naszych gości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy pobyt w Hotelu był pełen cudownych chwil i niezapomnianych wspomnień na długie lata.

 

4,3 / 5

Logo strony Facebook z ocenami

97  opinii

8,7 / 10

Logo strony Trivago z ocenami

286 opinii

8,6 / 10

Logo strony Booking.com z ocenami

694 opinii

4,3 / 5

Logo strony Google z ocenami

1635 opinii

 

Hotel przepiękny, wszędzie wszystko czyste, pomocna obsługa, wyśmienity wybór smacznego jedzenia, baseny na wagę złota, animacje boskie - dziecko jest zachwycone Kubą i Moniką i nie może się doczekać aż tam wróci! Jesteście bombowi!!! 5 gwiazdek dla was!

Opinia Marty Pe użytkownika Facebook

 

Card image cap

Świetne miejsce na wypoczynek dla rodzin. Pokoje spore, czyste. Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne, dla każdego coś się znajdzie. Bardzo dobre wrażenie zrobił na nas ratownik na basenie, który z zaangażowaniem obserwował wszystkich a nie tylko siedział, bo siedział. Cudowna wrześniowa pogoda pozwoliła nawet na korzystanie z basenu zewnętrznego dla dzieci, a mama mogła opalać się nas leżaku. Drinki w barze również świetne. Wrócimy tam na pewno i polecamy wszystkim!

Opinia Mony 84 użytkownika Google

 

Card image cap

Cała załoga hotelu, ale w szczególności Panie pracujące w restauracji fantastyczne. Nigdy nie spotkaliśmy się z bardziej uprzejmą i ciepłą obsługą. Serdeczność jaka biła od Pań zdecydowania miała duży wpływ na miło spędzony czas. W całym hotelu bardzo czysto. Śniadania świeże i pyszne, duży plus za możliwość zjedzenia na dworze.

Opinia Katarzyny użytkownika Booking

 

Super lokalizacja, widok na góry. Dobra obsługa smaczne jedzenie wszystko OK. Pokoje czyste i przestronne, wygodne łóżka można spokojnie polecić na kilkudniowy pobyt. Dodatkowy plus blisko parku zdrojowego.

Opinia Andrzeja użytkownika Trivago