Hotel Verde Montana

Obiekt konferencyjny w Kotlinie Kłodzkiej

Hotel**** Verde Montana w Kudowie Zdrój to centrum konferencyjne w Sudetach, oferujące organizację i obsługę niepowtarzalnych konferencji, eventów oraz imprezy integracyjnych. Proponujemy kompleksową aranżację wydarzeń biznesowych w trybie plenerowym, stacjonarnym lub online. Ponad 20 lat doświadczenia, tysiące spotkań, przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych oraz konferencji jak również znajomość potrzeb branży MICE oraz liczne rekomendacje zadowolonych Gości, Organizatorów Konferencji i Firm Eventowych świadczą o dużym zaufaniu do oferowanej gościnności, bogatej ofercie konferencyjnej, atrakcyjnych cenach oraz dbałości o bezpieczeństwo Grup i Organizatorów. Kongresy, szkolenia, prezentacje, wspaniałe gale czy też kameralne warsztaty, dla każdej z wymienionych kategorii mamy odpowiednią salę konferencyjną, wyposażoną w sprzęt audio-video, oświetlenie oraz zaciemnienie okien. W pięciu nowoczesnych, klimatyzowanych salach konferencyjnych możemy pomieścić grupy nawet do 400 osób. Oferujemy różnorodne możliwości realizacji ciekawego programu również po części oficjalnej. Biesiady w Chacie Grillowej, uroczysty bankiet lub impreza w restauracji Flamingo, Dyskoteka lub event w Clubie Barracuda, integracja w strefie Basenowej czy indywidualne zabiegi w Instytucie Spa.

 

Bezpieczne spotkania firmowe

Organizacja spotkań firmowych w obecnym czasie może być sporym wyzwaniem, dlatego proponujemy Państwu spotkanie w bardziej swobodnej atmosferze. Z myślą o Gościach biznesowych, którzy szukają spokoju, ciszy oraz niezbędnej do pracy koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku oferujemy możliwość organizacji konferencji i spotkań firmowych na hotelowym dziedzińcu, na świeżym powietrzu lub pod namiotem w otoczeniu zieleni i Góry Parkowej. Organizowane przez Państwa spotkania biznesowe w plenerze będą łączyły ze sobą nie tylko bezpieczeństwo, ale także relaks i odpoczynek.

Card image cap

 

Sale konferencyjne

Centrum konferencyjne Hotelu Verde Montana to doskonałe, w pełni wyposażone zaplecze dla biznesu. Posiadamy 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić nawet 400 osób. Szkolenia, wykłady, prezentacje, kongresy, huczne gale czy kameralne warsztaty – dla każdego rodzaju zajęć możemy przygotować odpowiednią salę. Wszystkie sale zaopatrzone zostały w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji warsztatów, szkoleń, przyjęć, bankietów i konferencji. Serdecznie zapraszamy!

Card image cap

 

Potenciał organizacyjny

Hotel Verde Montana dysponuje 5 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 300 m². Bankiety na 300 osób, szkolenia i konferencje w Sudetach na 400 osób, pikniki i biesiady w całorocznej, ogrzewanej chacie grillowej na 300 osób, imprezy integracyjne w klubie tanecznym lub integracja w strefie parku wodnego to codzienność organizacyjna Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdrój.

Card image cap

 

Dojazd

Hotel Verde Montana znajduje się 2 godziny jazdy samochodem z Wrocławia oraz Pragi, 3 godziny z Katowic, 4 godziny z Poznania, 5 godzin z Warszawy. Dogodny dojazd autostradami oraz drogami ekspresowymi i krajowymi umożliwia szybki i łatwy transfer do hotelu. W Kudowie Zdrój znajduje się także stacja PKP oraz dworzec autobusowy.

Card image cap

 

Imprezy, bankiety, pikniki, biesiady

Spotkani, pikniki firmowe, bankiety oraz eventy odbywają się przy czynnym współudziale kucharzy Hotelu Verde Montana którzy dostarczają naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Bogactwo smaków i aromatów, jakie proponują, zachęca, by poznać niesamowitą ofertę spotkań firmowych. Kluczem do sukcesu przy organizowaniu wspaniałych dań są nie tylko smak i zapach, ale również wygląd potraw.

Card image cap

 

Rekreacja, Spa & Wellness

Miłośnicy wypoczynku poczują się w Hotelu Verde Montana w pełni usatysfakcjonowani. Park wodny, 2 baseny, 40 metrowa zjeżdżalnia wodna, ścian wspinaczkowa, hydromasaże, gejzery wodne wraz z kompleksem saun, jacuzzi oraz 18 gabinetów SPA zapewni możliwość odreagowania stresu, zadbania o zdrowie oraz urodę.  Bezpośrednio koło Hotelu znajdują się liczne szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe, biegowe i trasy rowerowe które pozwolą na aktywny lub spokojny wypoczynek w wyjątkowym otoczeniu natury. Hotelowa dyskoteka, chata grillowa i miejsce na ognisko umożliwiają organizację udanych imprez integracyjnych.

Card image cap

 

Wyróżnia nas

Wyjątkowe położenie – hotel położony jest w Kudowie Zdrój, u podnóża malowniczej Góry Parkowej, co zapewnia spokój i ciszę oraz idealną bazę wypadową do niezliczonych atrakcji Kotliny Kłodzkiej, Sudetów i Gór Stołowych. Lokalizacja – dogodne połączenia z Wrocławiem, Pragą, Katowicami, Poznaniem, Warszawą oraz innymi miastami. Doświadczenie – organizacja ponad 100 imprez integracyjnych, pikników, biesiad, eventów, szkoleń i konferencji rocznie. Atrakcje – bardzo duża liczba atrakcji w hotelu i poza nim odpowiednia na każdą porę roku. Potencjał organizacyjny – możliwość zorganizowania szytego na miarę eventu lub imprezy. Możliwości hotelu – komfortowe pokoje, nowoczesne, przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, duży parking, sale restauracyjne, chata grillowa, klub taneczny, bar, park wodny, spa. Jakość obsługi - potwierdzona licznymi rekomendacjami zadowolonych gości oraz organizatorów.

 

Oferujemy dla Państwa

Atrakcje wewnątrz oraz na terenie hotelu
Klub Taneczny z dyskoteką
Chata grillowa
Teren zielony z leżakami, eleganckimi krzesłami i namiotami ogrodowymi
Namiot konferencyjny
Miejsca piknikowe na ognisko
Park Wodny z hydromasażami i gejzerami
Basen z 40 metrową zjeżdżalnią
Basen z ścianką wspinaczkową 
Sauna sucha
Łaźnia parowa
18 gabinetów SPA
Grota solna
2 Jacuzzi
Łaźnia piwna
Tężnia solankowa

 

Zorganizujemy dla Państwa

Atrakcje wewnątrz hotelu Atrakcje na zewnątrz hotelu
Warsztaty kulinarne i live cooking Western City – 7ha terenu, 18 konkurencji
Pakiety SPA dla biznesu Eventy w stylu wiejskim
Biesiady przy ognisku Spływy pontonowe
Zajęcia ruchowe z instruktorem Gry terenowe
Pokazy tańca z ogniem Mobilne stanowiska integracyjne
Wieczory tematyczne Escape room
Integracje na basenie Paintball
Pokazy barmańskie Park linowy
Kursy tańca lub wizażu Zwiedzanie twierdzy w Kłodzku

 

 

Podziękowania

Wszystkim Firmą dziękujemy za zaufanie i spędzony w naszym hotelu czas. Dokładamy wszelkich starań, aby każda, nawet najmniejsza konferencja, biesiada lub integracja w Hotelu był zorganizowana w sposób bezpieczny, profesjonalny oraz z jak największą starannością i dbałością o naszych Gości. Dziękujemy również za referencje na temat zorganizowanej Imprezy lub Konferencji w Hotelu Verde Montana. Z wielką dumą i satysfakcją chcemy się dzielić tak bardzo dla nas ważnymi informacjami które byli Państwa tak mili nam przekazać.

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Informacje i rezerwacja: tel. 74 869 77 70, 74 869 77 60

Dostępny jest również kontakt poprzez e-mail: biznes@verdemontana.pl</p