Wydarzenia firmowe - Góry - Hotel - Imprezy Integracyjne

Organizując wydarzenie firmowe w Hotelu Verde Montana Wellness & Spa docenisz spektrum możliwości na realizację ciekawego programu również po części oficjalnej.  Biesiady w Chacie Grillowej, uroczysty bankiet w restauracji Flamingo, Dyskoteka w Clubie Barracuda, integracja w strefie basenowej czy indywidualne zabiegi w naszym Instytucie Spa to propozycje najchętniej wybierane przez naszych Gości.  Nasi specjaliści pomogą również w zaplanowaniu wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, zarówno na terenie hotelu, jak też w naszych przepięknych okolicach. Wycieczki z przewodnikiem, zajęcia team buildingowe, pikniki firmowe, imprezy integracyjne i wieczorne party.

 

Biesiada w chacie grillowe

Na terenie Hotelu znajduje się całoroczna drewniana chata grillowa mieszcząca 300 osób. Drewniana chata w stylu regionalnym, stojąca na hotelowym dziedzińcu jest idealnym miejsce, aby wspólnie pobiesiadować oraz stanowi fantastyczną alternatywę podczas planowanych pikników zewnętrznych w przypadku deszczowych dni. Murowane palenisko z grillem, kamienna podłoga, drewniane ławy i stoły nakryte obrusami rodem z chłopskiej chaty – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat staropolskiej chaty biesiadnej oraz świetną ciepłą atmosferę do wspólnej zabawy. Możemy zorganizować regionalną biesiadę, karaoke show, niezapomniany wieczór przy muzyce i wspólne śpiewanie.

Card image cap

 

Dyskoteka

Dla uatrakcyjnienia wieczornej części konferencji, szkolenia czy spotkania hotel proponuje wieczór w klubie tanecznym Barracuda. Imprezy tematyczne z muzyką na żywo oraz odpowiednio dobranymi alkoholami i przekąskami jak również korespondującą aranżacją sali wprowadzą wszystkich w dobry nastrój i pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil. Możemy zorganizować Tequila Party, Biesiadę Cyganską lub wieczór z Jackiem Daniels’em.

Card image cap

 

Uroczysty bankiet

Hotel Verde Montana dysponuje klimatyzowaną salą bankietową mieszczącą 300 osób, a ogromne zaplecze hotelowe daje możliwość realizacji prestiżowych i wyjątkowych przedsięwzięć. Oferujemy kompleksową i profesjonalną organizację uroczystych bankietów, gal, konferencji, sympozjów, kongresów oraz innych spotkań biznesowych. Do każdej grupy i okazji odpowiednio dobieramy propozycje menu i atrakcje wieczoru.

Card image cap

 

Integracja

Jednym ze sposobów na stworzenie niepowtarzalnego klimatu spotkania firmowego czy imprezy okolicznościowej jest organizacja wyjątkowej integracji w strefie Parku Wodnego. Oferujemy Państwu pomoc naszego doświadczonego i kreatywnego zespołu, który zaplanuje i zorganizuje niezapomniany event integracyjny na terenie Parku Wodnego, tak, aby były on wyjątkowym, radosnym i niezapomnianym wydarzeniem w życiu Państwa firmy.

Card image cap