Atrakcje w Hotelu Verde Montana

Hotel Verde Montana Wellness & Spa **** to miejsce przemyślane kompleksowo, gdzie nie ma czasu na nudę. Centralna lokalizacja do najbliższych atrakcji daje możliwości zorganizowania wolnego czasu dla całych rodzin, jak też par oraz podróżujących samotnie. Proponujemy atrakcje zarówno dla całych rodzin, jak też par czy podróżujących w pojedynkę. Strefa basenowa ze zjeżdżalną, rytuały saunowe, grota solna, tężnia solankowa, Instytut SPA z ofertą zarówno dla zdrowia jak i urody, strefy zabaw dla dzieci, zaplecze konferencyjne, bankietowe czy też Chata Grillowa, na klimatyczne przyjęcia okolicznościowe czy biesiady firmowe.

Choć nie sposób się nudzić na terenie Hotelu Verde Montana, jednym z naszych ogromnych atutów jest nasza lokalizacja. Uzdrowiskowa Strefa A, pozwala w kilka minut dotrzeć do Parku Zdrojowego i Pijalni Wód. Liczne ścieżki rowerowe oraz piesze szlaki spacerowe z roku na rok zyskują co raz więcej amatorów. Park Narodowy Gór Stołowych znajduje się zaledwie kilkanaście minut spacerem od naszego Hotelu, a tam czeka na Państwa nie tylko Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały – atrakcji w regionie Kotliny Kłodzkiej jest tyle, że tydzień nie starcza by skorzystać z nich wszystkich

 

Baseny ze zjeżdżalnią wodną

W Parku Wodnym znajdują się 2 baseny – sportowy z podwodnymi hydromasażami i rekreacyjny z gejzerami wodnymi.  Wyjątkowo imponująco prezentuje się 40-metrowa zjeżdżalnia wodna.  Zdrowego relaksu można także zażyć w saunie parowej lub suchej albo w jacuzzi. W sezonie letnim dostępny jest basen dla dzieci z podgrzewaną wodą o maksymalnej głębokości 45 cm, dwoma zjeżdżalniami oraz gejzerem. Cały teren wokół basenu jest wyłożony bezpieczną pianką antypoślizgową.

Card image cap

 

Instytut SPA

Instytut Wellness & SPA Hotelu Verde Montana oferuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie odnowy biologicznej, relaksu i aktywnego wypoczynku.  Imponująco przedstawia się oferta zabiegów SPA, która jest realizowana w 18 eleganckich gabinetach do masażu i pielęgnacji ciała, gdzie w przemiłej atmosferze można odreagować stres, przeznaczyć czas dla urody, a jednocześnie poprawić kondycję fizyczną.  Atutem Instytutu Wellness & SPA Hotelu Verde Montana jest wykwalifikowany personel, który zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniego zabiegu, tak aby każdy po opuszczeniu naszych progów zapragnął po raz kolejny do nas powrócić.  Do dyspozycji gości przeznaczono również Centrum Medyczne.

Card image cap

 

Atrakcje dla dzieci

Hotel oferuje specjalnie przygotowaną ofertę pobytów indywidualnych oraz pakietów pobytowych dla rodzin z dziećmi wypełnioną szeregiem atrakcji hotelowych. Aby umilić Wam pobyt udostępniamy w cenie wewnętrzny Park Wodny "Zielona wySPA", zewnętrzny basen letni dla dzieci "Bezpieczna Strefa Dziecka", pokój zabaw i gier "Małpi gaj”, wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje rodzinne oraz specjalne menu dla dzieci. Bogate animacje oraz imprezy dla rodziców i dzieci w czasie trwania wybranych pakietów pobytowych jak również profesjonalne doradztwo z zakresu zwiedzania atrakcji regionu Sudetów i Kotliny Kłodzkiej związanych z najbliższym otoczeniem Hotelu Wellness & Spa Verde Montana starannie uzupełniają ofertę kierowaną do naszych wspaniałych gości.

Card image cap

 

Zaplecze konferencyjne

Centrum konferencyjne Hotelu Verde Montana to doskonałe, w pełni wyposażone zaplecze dla biznesu. Klimatyzowane sale konferencyjne, dające możliwość łączenia w wielu wariantach, z których największy może pomieścić 400 osób. Szkolenia, wykłady, prezentacje, kongresy, huczne gale czy kameralne warsztaty – dla każdego rodzaju zajęć możemy przygotować odpowiednią salę, wyposażoną w sprzęt audio-video, oświetlenie stosowne do wydarzenia czy zaciemnienie okien.

Card image cap

 

Chata grillowa

Drewniana chata w stylu regionalnym, stojąca na hotelowym dziedzińcu – to idealne miejsce, aby wspólnie pobiesiadować. Murowane palenisko z grillem, kamienna podłoga, drewniane ławy i stoły nakryte obrusami rodem z chłopskiej chaty – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat staropolskiej chaty biesiadnej oraz świetną ciepłą atmosferę do wspólnej zabawy.

Card image cap

 

Barracuda Club

Dla uatrakcyjnienia wieczornej części pobytu w hotelu proponujemy wizytę w przestronnym, eleganckim i klimatycznym klubie Barracuda. Zapraszamy, aby skosztować piwa z rzemieślniczego Browaru Jan, drinka Verde Spritz i spędzić miło czas przy dobrej muzyce.

Card image cap

 

Park Zdrojowy

Centralnym miejscem Kudowy Zdrój oddalonym zaledwie 5 minut spacerem od hotelu, jest Park Zdrojowy.  Założony w XVIII wieku w miejscu wypływania źródeł mineralnych u podnóża góry zwanej Parkową swój najbujniejszy rozkwit notował w latach 20-tych XX wieku.  Bogata zróżnicowana w zależności od pory roku roślinność parku obfituje w agawy, kaktusy, opuncje, draceny, saganowce i rododendrony. Schodząc do Parku Zdrojowego od strony ul. Zdrojowej mijamy Pijalnię Wód Mineralnych wraz z Salą Koncertową.

Card image cap

 

Góra parkowa

W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu jest niezwykle urokliwe miejsce, z którego roztacza się przepiękny widok. Góra Parkowa - wzniesienie, które połączone z Parkiem Zdrojowym, tworzy wraz z nim obszerny kompleks wypoczynkowy. Znajduje się tam położona na wysokości 450 m n.p.m. Altana Miłości, z której można podziwiać przepiękny widok na zabytkowy Park Zdrojowy oraz Kudowę Zdrój.

Card image cap