REZERWACJA ONLINE SPRAWDŹ TERMIN
pl en de cs ru

Centrum Medyczne

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług jedynego w Polsce Centrum Terapii Kręgosłupa.

 


Obecnie szacuje się, że w populacjach rozwijających się, problemy związane z bólem kręgosłupa nie zależnie od wieku ma ok. 90% ludzi. Proponujemy jako jedyni 3 metody leczenia jednocześnie:


1.Fizykoterapeutyczną (ultradźwięki, magnetoterapia i inne)
2.Funkcjonalną (masaże, hydromasaże i inne)
3.Multimedialną terapię mechaniczną (Zebris i Tergumed).


Przeprowadzone badania na Uniwersytecie Gent w Belgii wykazały, że najskuteczniejsze leczenie bólu osiągalne jest terapią multimedialną. Nasze Centrum Medyczne posiada najnowsze urządzenia komputerowe do leczenia właśnie tą metodą. Dzięki tak kompleksowemu i profesjonalnemu podejściu do problematyki związanej ze schorzeniami i bólami kręgosłupa, zespół lekarzy, fizykoterapeutów i specjalistów dobierze trening indywidualny dla Ciebie.


Każdy z nas powinien dbać o własne zdrowie i kondycje fizyczną. Nie można tej odpowiedzialności przerzucić na osoby trzecie. Ważne jest zapobieganie, ponieważ leczenie skutków to już uzupełnienie doraźne i objawowe.


Współczesna definicja zdrowia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) bardzo mocno podkreśla połączenie kwestii zdrowia z życiem wewnętrznym i społecznym człowieka oraz jego osobistą troskę o kondycję fizyczną, podając "Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrobytu".


Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, nie masz czasu na aktywny wypoczynek, żyjesz w ciągłym stresie ta oferta jest również dla Ciebie. Specjalnie dobrane treningi profilaktyczno -prewencyjne o charakterze Wellness, ustrzegą Twój organizm przed poważnymi konsekwencjami.Oferta zabiegów fizykoterapeutycznych w PDF »